reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus Şubat ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

PlayStation Plus platformu kullanıcıları her ay bazı oyunlara ücretsiz olarak sahip olma fırsatı elde ediyor. Sony’nin duyurusuyla birlikte Şubat 2019’un ücretsiz oyunları netlik kazandı.

Eğer oyun dünyasını yakından takip edenler iyi biliyor, Sony aylık olarak PlayStation Plus kullanıcılarına sürpriz yapıyor. S Plus kullanıcıları için her ay ücretsiz oyunlar duyuruluyor. Ocak ayının son gününe gelmemizle birlikte şubat ayının sürprizleri de belli oldu. Bu doğrultuda PlayStation 4 sahipleri Hitman ve For Honor oyunlarına ücretsiz şekilde sahip olabilecek. Ayrıca Gunhouse ve Rogue Aces de hem PS4 hem de PS Vita kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. PlayStation 3 kullanıcıları ise Divekick ve Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots oyunlarına ücretsiz erişebilecek.

PlayStation Plus şubat oyunları

• Hitman (PS4)
• For Honor (PS4)
• Divekick (PS3 ve PS Vita)
• Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
• Gunhouse (PS4 ve PS Vita)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Saydığımız bu oyunlar PS Plus kullanıcılarına 5 Şubat 2019 tarihinden itibaren hediye edilecek. Bu süreçte indirilen oyunlar süresiz olarak ücretsiz şekilde kullanılabilecek. Oyunlar en son 5 Mart 2019 tarihine kadar indirilebilecek.

İlgili video

PlayStation Plus Şubat ayı ücretsiz oyunları