reklamı kapat

POPÜLER

spotify

Spotify’dan Anneler Günü’ne özel sürpriz

Spotify, Anneler Günü’ne özel bir sürpriz gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü müzik servisi, Spotify’daki 9 popüler yerli çalma listesinin kapak görsellerine, 9 sanatçının anneleriyle olan fotoğraflarını taşıdı.

Sesli Kadınlar çalma listesinin kapağında pop müziğin yıldız isimlerinden Sıla ve annesi yer alıyor. Türkiye’de Spotify dinleyicileri tarafından en çok takip edilen çalma listelerinden biri olan Türkçe Pop’un kapağında ise İrem Derici’nin annesiyle fotoğrafı karşımıza çıkıyor. Türkçe Rap listesinin kapağında iki rapçi kardeş Patron ile Saian’ın anneleriyle fotoğrafları yer alıyor. Akustik Türkçe çalma listesinin kapağında Şenceylik annesiyle birlikte yer alıyor. Farklı Pop çalma listesinde ise Can Güngör’ü annesiyle birlikte çocukluğundan bir kare bulunuyor. Hot Hits Türkiye çalma listesinin kapağında Reynmen ve annesi karşımıza çıkıyor. Rock müziğin en sevilen şarkılarını bir araya getiren Türkçe Rock’ın kapağında Batu Akdeniz ve annesi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify ünlü yıldızları anneleriyle buluşturuyor

En yeni yerli şarkıların yer aldığı Lokal çalma listesinin kapağında ise Toprak Sağlam ve annesinin fotoğrafı yer alıyor. Spotify Türkiye’nin en yeni çalma listelerinden biri olan ve RnB ile urban müziği bir arada sunan şarkıların yer aldığı RITM’in kapağındaki sürpriz ise Mert Şenel ve annesi.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefonu, hem de her açıdan!