reklamı kapat

POPÜLER

map

Stadyumlarda yerleri bulmayı kolaylaştıran uygulama: inMapper

Büyük iç mekanlar için interaktif harita platformu sunan inMapper’dan dikkat çekici bir açıklama geldi. inMapper, stadyumları haritalandırdığını ve bilet yerlerini paylaşabilir hale getirdiğini açıkladı.

Bilet alan veya kendisine bilet devredilen taraftarlar web uygulaması inmapper.com sayesinde stadyumda vakit kaybetmeden yerlerini alabiliyor. Uygulama; dört büyük takımın stadyumları olan Türk Telekom Stadyumu (Galatasaray), Ülker Stadyumu (Fenerbahçe), Vodafone Park (Beşiktaş) ve Medical Park Stadyumu (Trabzonspor) için harita tabanlı çözüm sunarak futbolseverlere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Uygulama inmapper.com’a giren taraftarlar istedikleri stadyumu seçerek kategori ve blokların stadyumun neresinde olduğunu kolayca görebiliyor. Taraftarlar artık kategori ve blok konumunu da mesajlaşma uygulamalarında ve sosyal medya sitelerinde kolayca paylaşabiliyorlar.

inMapper gelecekte daha çok stadyuma destek verecek

İlk aşamada dört büyük stadyumu içeren uygulama kısa süre içinde bütün Süper Lig takımlarının stadyumlarını haritalandırarak taraftarların kullanımına sunmayı hedefliyor.