reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion BOOM

Suya dayanıklı Anker Soundcore Motion BOOM kablosuz hoparlör için yeni avantajlı fiyat [Kasım 2023]

Anker Soundcore Motion BOOM kablosuz hoparlör için yeni bir kampanya yapıldı. Anker Türkiye garantisiyle gelen hoparlör güçlü ses performansı ve uzun pil ömrüyle öne çıkıyor.

Motion Boom’daki sürücüler, 40 kHz’e kadar yüksek frekansları yeniden üretmek için saf titanyum diyaframlara sahip. Bu sayede daha iyi bir ses performansı elde edilebiliyor. BassUp adı verilen bir teknoloji ise daha sert baslar için düşük frekansları gerçek zamanlı olarak analiz ediyor. Dijital bir sinyal işlemcisinin tercih edildiği hoparlör aynı zamanda IPX7 sertifikasına da destek veriyor. Bu destek sayesinde hoparlör suya karşı dayanıklı bir yapı ortaya koyuyor. Tamamen su geçirmez olan hoparlör su üzerinde bile yüzebiliyor. Hoparlörün bünyesinde 10.000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Bu pil sayesinde hoparlör 24 saate varan bir kullanım deneyimi sağlıyor. Pek tabii bu süre kullanım koşullarına bağlı değişiklik gösteriyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanan hoparlör bu sayede kablosuz bir deneyim sağlıyor. Hoparlör bununla birlikte Soundcore uygulaması ile de uyumlu şekilde çalışıyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar ekolayzır modlarını da kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion BOOM hoparlör uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Uygulamadaki Voice modu vokalleri, Treble Boost modu ise yüksek frekansları vurguluyor. Resmi fiyatı 3.299 TL olan hoparlör yapılan indirimle şu anda 2.499 TL‘ye satılıyor.

anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın