reklamı kapat

POPÜLER

Ultimate Ears Boom 3

Suya dayanıklı Ultimate Ears Boom 3 kablosuz hoparlörün fiyatı düştü

Ultimate Ears Boom 3 kablosuz hoparlör için indirim fırsatı geldi. Piyasada 2.899 TL‘ye satılan kablosuz hoparlör şu anda 2.097 TL‘ye satın alınabiliyor.

Kırmızı renkli model için bu fiyat geçerliyken hoparlörün mavi renkli modelinin fiyatı ise 2.297 TL. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Boom 3, sesi 360 derece yayabiliyor. Bu özellik sayesinde müzikler her açıdan aynı kalitede dinlenebiliyor. 360 derecelik sesi silindirik tasarım sayesinde sunan hoparlör zorlu koşullara karşı da dayanıklı. Suya ve toza karşı dayanıklılık için IP67 sertifikasına sahip olan hoparlör 30 dakika boyunca su altında çalışabiliyor. Ultimate Ears Boom 3 modelinin ortasında yer alan Sihirli Tuş müzik parçalarını doğrudan hoparlörden oynatmaya, durdurmaya ve atlamaya imkan sağlıyor. Boom uygulaması üzerinden Apple Music, Deezer ve Spotify’da yer alan listeleri seçtikten sonra bu tuşa basıldığında liste otomatik olarak çalmaya başlıyor. MicroUSB üzerinden şarj edilebilen hoparlör tam dolu pille 15 saate varan bir pil ömrü vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultimate Ears Boom 3 çok sayıda hoparlörler eşleşebiliyor

Ultimate Ears uygulamasındaki PartyUp özelliğini kullanarak herhangi bir modelden 150 adede kadar Boom ve Megaboom hoparlör eşleştirilebiliyor. Bu sayede daha güçlü bir ses deneyimi elde edilebiliyor.  Hoparlörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 

Boom 3

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın