reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 10T

Tasarımı ve özellikleriyle amiral gemisi OnePlus 10T sızdırıldı

Tasarımı ve özellikleriyle sızdırılan OnePlus 10T, kısa süre içerisinde firmanın tanıdık görünen telefonları arasına eklenecek.

OnePlus 10T, OnLeaks tarafından sızdırılan en yeni telefon modelleri arasına giriş yaptı. Görebileceğiniz üzere ekran delikli standart bir tasarıma sahip olan cihaz, firmanın daha önce de kullandığı dikkat çekici arka kamera modülüne sahip. Gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden alacağı iddia edilen ve bu açıdan bir amiral gemisi olarak yolda olan telefon, kaynağa göre 6,7 inç FHD+LTPO AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda birçok güncel telefon gibi 120 Hz yenileme hızı sunacak 10T, en üstte 12 GB RAM + 256 GB depolama ile alınabilecek bilgisi veriliyor.

Önünde 32 megapiksel, arkasında ise 50 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraların bir araya gelmesi beklenen OnePlus 10T, tam 150W hızlı şarj destekli 4.800 mAh pil üzerine kuruluyor. Şimdilik en az iki farklı renkte geleceği söylenen model, birçok kişi için üzücü şekilde bir fiziksel ses kısma butonuna sahip olmayacak. Henüz net tarihi belli olmayan telefon için fiyat da ortaya çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus resmi olarak Türkiye’de olduğundan tanıttığı ya da tanıtacağı telefonlar her zaman Türkiye satış ihtimali taşıyor. Ancak firma uzun zamandır Türkiye’ye yeni bir telefon getirmiyor. Eski cihazların sosyal medya reklamları ise sürüyor.

OnePlus 10T yanında bu da ilginizi çekebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca