reklamı kapat

POPÜLER

TCL 55V6A

4K destekli TCL 55V6A televizyon için BİM fırsatı [27 Haziran 2024]

 - Güncelleme: 23 Haziran 2024 18:26

TCL 55V6A televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan televizyon model numarasından da anlaşılacağı üzere 55 inçlik ekran boyutuna sahip.

Google TV desteğiyle göze çarpan TCL 55V6A modelinde kullanıcılar uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor. YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servislerinin yer aldığı televizyonda dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 10 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran cihazda Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 55V6A televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor. İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 27 Haziran‘da BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 17.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam e

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER