reklamı kapat

POPÜLER

TCL 75C745

Google TV’li 75 inçlik TCL 75C745 TV için indirim fırsatı [Ocak 2024]

 - Güncelleme: 31 Ocak 2024 18:18

TCL 75C745 akıllı televizyonun fiyatı geriledi. Piyasadan daha uygun fiyata satılan televizyon Google TV desteğiyle geliyor. Google TV desteği sayesinde kullanıcılar televizyona uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor.

75 inçlik ekran boyutuna sahip olan TCL 75C745  modelinde Samsung’un üst düzey televizyon modellerinde olduğu gibi QLED ekran teknolojisine sahip. Bu sayede parlak ve canlı bir ekran deneyimi vadeden televizyon 4K çözünürlük sunuyor. Ekran yenileme hızı 144 Hz olan televizyon bu sayede akıcı bir ekran deneyimine de olanak tanıyor. Ekran parlaklığı 1.000 nit’e kadar çıkabilen televizyonda Dolby Atmos, Dolby Vision IQ ve IMAX Enhanced gibi ekran özellikleri bulunuyor. Televizyonda Ai-Color özelliği de var. Bu özellik görüntüleri insan gözü gibi algılamaya imkan tanıyor. Televizyon renk hacmi, doygunluk ve kontrast gibi çoklu özellikleri ayarlayarak görüntüleri yeniden oluşturuyor. Ai-Motion, hızlı hareket eden nesneleri hassas bir şekilde algılıyor, bulanıklığı ve yırtılmayı karşılayarak ipeksi pürüzsüz görüntüyü düzeltmek için hareketi yenileme hızı ve kare sayısı açısından hesaplıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 75C745 televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Hem büyük bir ekran boyutuna sahip hem de yüksek çözünürlük sunan bir televizyon arıyorsanız TCL’in bu modelini satın alabilirsinizi. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 52.399 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 3 ay taksit seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER