reklamı kapat

POPÜLER

TCL MoveTime MT42

TCL MoveTime MT42 çocuk akıllı saati için yeni fiyat avantajı [Ekim 2023]

Çocuklara yönelik geliştirilen TCL MoveTime MT42 akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Hem iOS hem de Android‘li cihazlara destek veren akıllı saat suya ve toza karşı dayanıklı. IP65 sertifikasına sahip olan saati yağmurlu havalarda da kullanmak mümkün.

Silikon bir kayışın tercih edildiği TCL MoveTime MT42 modelinde kayışlar kolayca değiştirilebiliyor. Bir önceki modelde 5 güne varan bir bekleme süresi mevcutken yeni modelle birlike bu süre 7 güne çıkmış. Yüzde 40 oranında büyüyen pil akıllı saatin 2 güne kadar çalışmasını sağlıyor. 2 saatte tekrardan şarj olan cihazda SIM kart desteği de yer alıyor. SIM kart yerleştirildikten sonra saati telefonlarla eşleştirmeniz gerekiyor. Telefonla saatin eşleştirilmesi ise barkod sistemiyle yapılıyor. Çocuklar ebeveynlerinin belirledikleri yerlerin dışarı çıkması durumunda ebeveynler bu durumu uygulama üzerinden öğrenebiliyor. Uydu görüntüsünde çocukların konumu haricinde çocukların gün içerisindeki attıkları adım sayısı da görülebiliyor. Ebevenynler çocuklarına sesli mesaj da gönderebiliyor. Saat, çocukların da ebeveynlerine saat üzerinden sesli mesaj göndermesine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL MoveTime MT42 akıllı saatte hoparlör desteği var mı?

MoveTime sesli mesaj alıp/gönderimini bünyesinde barındırdığı mikrofon ve hoparlör sayesinde gerçekleştiriyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan saatin indirimli fiyatı ise 3.399 TL.  Saatin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın