reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Cybertruck Cyberquad

Tesla Cybertruck ve Cyberquad’ın yer aldığı müzik klibi [İzle]

Tesla Cybertruck elektrikli pickup ve beraberinde alınabilecek Cyberquad elektrikli ATV modelleri, daha çıkmadan bir müzik klibinde yer aldı.

Tesla Cybertruck elektrikli pickup modeli gündemden düşmüyor. Çok büyük bir pazarlama başarısına ulaşan araç, yukarıda da dediğimiz gibi bu sefer Travis Scott imzalı Gang Gang parçasının klibinde karşımıza çıktı. Burada aktif olarak kullanılan Tesla Cyberquad ATV ile beraber boy gösteren araç, yine “farklı tasarımıyla” dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Boring Company’nin alev silahına da yer verilen klip, Tesla’nın pazarlamaya para harcamadan nasıl bir etki yaratabildiğinin en güzel örneklerinden oluyor. Cybertruck hakkındaki detaylar sayfanın altında yer alırken, bilmeyenler için Cyberquad ATV modeli Cybertruck ile aynı anda satışa sunulacak bir araç konumunda. Elektrikli ATV, Elon Musk’a göre Cybertruck için opsiyonel olacak ve büyük ihtimalle ayrı olarak da satışı yapılmayacak. Çünkü firmanın böyle bir aracı büyük çaplı seri üretime sokacak şimdilik pek şansı bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle

2021 sonunda yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabilirken, araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Aracın açıklanan 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Daha üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.