reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok’un ilk posteri renkli ve bambaşka bir dünya vadediyor

Başrolünde Chris Hemsworth’ün yer aldığı Thor: Ragnarok paylaşılan ilk tanıtımıyla büyük bir heyecan uyandırmayı başardı. Farklı bir havaya sahip olacak gibi görünen bu yapım şimdi ilk posteriyle karşımıza çıkıyor.

Avengers ekibinin önemli üyelerinden biri olan Thor yakında üçüncü filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni maceranın yönetmenliğini Taika Waititi üstleniyor. Başrolde ise yeniden Chris Hemsworth‘ü görüyoruz. Ona üçüncü filmde Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi ünlü isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Peki bu yeni yapımın konusu nedir? Filmin isminde yer alan Ragnarok tamamen yok oluş anlamına geliyor. Yani bir anlamda kıyameti betimlemek için kullanılıyor. Bu büyük faciayı getiren ise ölüm tanrıçası olarak anılan Hela oluyor. Efsanevi çekici parçalanan, evrenin uzak bir köşesine atılan ve burada esir alınan Thor, Hela’yı ve beraberinde getirdiği kıyameti durdurmak için çabalıyor. Ancak önce içine düştüğü gladyatör oyunlarından kurtulması, Hulk‘ı kendisine yardım etmeye ikna etmesi gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu pek de kolay olmuyor.

Thor: Ragnarok, 3 Kasım‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan ilk posteri hemen aşağıda bulabilirsiniz.