reklamı kapat

POPÜLER

Titanfall

Titanfall incelemesi

Aranan kan bulundu! Geçtiğimiz ay sizlerle Titanfall’un beta sürümü hakkındaki izlenimlerimizi paylaşmıştık. Ancak son yargılamayı, nihai değerlendirmeyi gerçekleştirmek için oyunun tam sürümüne ihtiyacımız vardı. Şimdi bakalım Titanfall geçen ay verdiği gazı ne kadar devam ettirebiliyor?

Geçtiğimiz ay yazmış olduğumuz iki sayfalık incelemede beta sürecinde olmasına rağmen pek çok detaydan bahsetmiştik. Bu nedenle şu an aynı şeyleri tekrarlamak istemiyoruz. Bu yazımızda oyunun tam sürümle birlikte karşımıza çıkan detayları üzerine odaklanacağız daha ziyade. Bildiğiniz üzere Titanfall, gökten düşen dev robotları kontrol edebildiğimiz çevrimiçi bir FPS oyunu.

Oyunun tam sürümüyle birlikte bu konsept üzerinde öğrendiğimiz ilk yenilik, aslında bir senaryonun da bizleri beklediği oldu. Yanlış anlaşılma olmasın, oyunun tek kişilik bir senaryosu hala bulunmamakta. Peki nasıl oluyor da çevrimiçi olarak oynanan bir FPS oyununun senaryosu bulunuyor. Açık konuşmak gerekirse Respawn bu noktada harika bir iş ortaya çıkarmış. Titanfall’da oynadığınız her maç, aslında durmaksızın süregelen bir savaşın parçası.