reklamı kapat

POPÜLER

Xbox 360 sahiplerine Titanfall müjdesi

Bir süredir Xbox 360 versiyonunun da piyasaya sürülmesi beklenen Titanfall tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki oyuncularla da buluşuyor. 11 Nisan’da satışı başlayacak olan oyun, yanında sürprizler de getiriyor.

Oyuncular tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Titanfall gökten düşen dev robotları kontrol ederek, çevrim-içi platform üzerinde savaşmamızı sağlayan birinci şahıs nişancı oyunu. Mart ayında PC ve Xbox One için çıktıktan sonra elde ettiği başarının ardından, Xbox 360 kullanıcıları tarafından sabırsızlıkla beklenen oyun sonunda yarın geliyor. Türkiye’de de aynı gün satışı başlanacak olan oyunun Xbox 360 fiyatı ise 200 TL.

Titanfall
Tabii oyunun Xbox 360 çıkışı öyle sessiz sedasız olmayacak. Microsoft tarafından hazırlanan özel Titanfall Xbox 360 paketi de oyunla beraber satışa çıkıyor. 11 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında büyük mağaza zincirlerinden Xbox 360 ve ona uygun Titanfall oyunu satın alırsanız, ücretsiz 3 aylık Xbox Live Gold üyeliğine de sahip olacaksınız. Her ayın 1’inde ve 16’sında Gold üyelere özel iki oyunu ücretsiz sunan Microsoft, bu paketiyle Titanfall’un yanında 6 oyun daha hediye etmiş oluyor.

YORUMLAR