reklamı kapat

POPÜLER

Titanfall

Xbox One ve PC üzerinde Titanfall grafik performansı karşılaştırması [Video]

PS4 ve Xbox One’ın satışa sunulmasının ardından birçok karşılaştırma videosunu sitemiz üzerinden sizlerle paylaştık. Call of Duty: Ghosts, FIFA 14, NBA 2K14 ve Tomb Raider‘ın ardından gelen karşılaştırma videosu Titanfall’a ait. Slashgear sitesi tarafından hazırlanan karşılaştırma videosunda bu kez PC ve Xbox One konsolları karşı karşıya getirildi.

Respawn Entertaintment ve Electronic Arts’ın 13 Mart’ta PC, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya süreceği Titanfall’un kısa süre önce yayınlanan beta sürümünü test eden Slashgear, üçüncü nesil Intel Core i7 işlemciye (hız aşırtmayla 4,5 GHz’e çıkabilen işlemci) ve 6 GB NVIDIA GeForce GTX TITAN grafik kartına sahip bilgisayarın karşısına 1,75 GHz frekans hızına sahip 8 çekirdek AMD özel işlemcili ve 853 MHz saat hızlı, 1.23 TFLOPS’lu ve 8GB DDR3 RAM’li Xbox One’ı çıkardı. 500 dolarlık Xbox One ile  bir kaç bin dolarlık bilgisayarın karşılaştırılması her ne kadar adil olmasa da Titanfall, PC platformunda grafiksel açıdan daha üstünmüş gibi gözüküyor. Ancak iki platform için ayrı şekilde inşa edildiğinden, bu farklar çok da sorun oluşturmuyor. 11 Mart’ta Microsoft platformları için oyun severlerle buluşacak olan Titanfall’un karşılaştırma videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Xbox One ve PC üzerinde Titanfall grafik performansı karşılaştırması [Video]” için bir cevap

  1. osman dedi ki:

    iki farklı mapte birbiriyle alakasız iki görüntüyü karşılaştıran bu kadar berbat bir videoyu haber yapmayı başardığınız için sizi tebrik ediyorum. üşenmedim bu mesajı yazdım. çöp içerikten haber olmaz abicim. kolay gelsin.