reklamı kapat

POPÜLER

FT-1 Vision Gran Turismo

Toyota’nın konsept otomobili FT-1 Gran Turismo hayranlarıyla buluşuyor

PlayStation’ın değişilmez oyunlarından Gran Turismo’nun garajı artık daha gösterişli. Gran Turismo hayranları, oyunun 6. serisinde Toyota’nın konsept otomobil severler için tasarladığı FT-1 Vision’ı sürme keyfini sonuna kadar yaşama imkanına sahip.

Öncelikli olarak konsept bir yarış otomobili olarak prototipi yaratılan FT-1 Vision, artık sanal olarak da hız tutkunlarının nefesini kesecek. ABD’deki Uluslararası Otomobil Fuarı’nda hayranlık uyandıran FT-1 konseptinin geçirdiği evrim gerçekten dikkate değer. US CALTY Tasarım Araştırma ekibinin yardımlarıyla tasarlanan FT-1 Vision Gran Turismo, birçok yarış pisti ve yarış otomobili incelendikten sonra son halini buldu. Daha geniş çamurluklar, büyük bir arka kanat ile ek ön kanatlar, yeni tasarımı güzelleştiren detaylar.

FT-1 Vision Gran Turismo’nun görünümü ve verdiği his de gerçeğini aratmıyor. Gran Turismo’nun gerçekçilik düzeyleri ve detaylara verdiği özen sayesinde, sürücüler adeta gerçek yarış duygusunu sonuna kadar hissedebilecek. Japon devinin son model yarış otomobili, eylül ayından itibaren Gran Turismo 6’da yer alacak.

FT-1 Vision Gran Turismo
FT-1 Vision Gran Turismo
FT-1 Vision Gran Turismo