reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo C200

TP-Link Tapo C200 güvenlik kamerası için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

TP-Link Tapo C200 güvenlik kamerası için yeni bir kampanya var. Hem bebek sahibi ebeveynlere hem de güvenliğe önem veren kullanıcılara hitap eden cihaz, Full HD çözünürlük desteği sunuyor.

TP-Link Tapo C200, Full HD çözünürlük desteğiyle geliyor ve yüksek çözünürlük sayesinde kullanıcılar kaliteli bir görüntü kalitesi elde ediyor. Ufak bir top görünümüde olan kamera, iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Tapo uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Kutu içeriğinden duvara monte etmek için bir aparat, vida ve adaptör çıkıyor. Kamerayı duvara sabitlemeyi düşünmüyorsanız cihazı herhangi bir masada da kullanmak pek tabii mümkün. Kamera Wi-Fi desteğine sahip olduğu için kullanıcılar kameraya dünyanın neresinde olursa olsun ulaşıp görüntü elde edebiliyor. Basit bir arayüze sahip olan uygulamada güvenlik kamerasına hızlı bir şekilde giriş sağlanabiliyor.  Uzaktan erişim desteği sayesinde kullanıcılar mobil cihazları üzerinden evlerinde veya ofislerinde neler olup bittiğini kolayca görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo C200 güvenlik kamerasının indirimli fiyatı ne kadar?

Cihaz üzerinden uzaktan konuşmak için uygulamada bas-konuş işlevini de tercih edilebiliyor. Kamerada hareket algılama özelliği de bulunuyor. Kamera herhangi bir hareketi algıladığında kullanıcılara uygulama üzerinden bilgilendirmede bulunabiliyor. Hareket duyarlığı uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 949 TL. Uygun fiyatlı bir güvenlik kamera arıyorsanız bu kampanyayı tercih edebilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.
TP-Link

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın