reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten uygun fiyata çift kameralı telefon

TP-Link, Barselona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi’nde ) Neffos C, N ve X serisi telefonlarını tanıttı. Neffos N1, çift arka kameralı ilk Neffos modeli olarak göze çarpıyor. Telefonda 12 megapiksellik Sony IM386 model arka kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Arka kameraların birinde geniş bir renk yelpazesi yakalayan gelişmiş bir Sony IM386 görüntü sensörü (RBG) bulunurken, diğer kamerada ayrıntılarla ilgilenen bir siyah beyaz sensör yer alıyor. . Her iki kameranın da daha fazla ışık yakalama yeteneği bulunuyor. Çoklu Çerçeveli Gürültü Azaltma (Multi Frame NR) algoritmalarını birleştiren telefon, düşük ışıkta da başarılı performans sergiliyor. Neffos N1’in ek kamerası, bokeh olarak tabir edebileceğimiz arka plan bulanıklaştırmasına da imkan tanıyor. Neffos N1’in bir başka önemli özelliği ise güçlü ama güç tasarrufu özelliğine sahip 2,6 GHz’lik MediaTek Helio P25 işlemcisi.

Telefonda 4 GB RAM’in yer aldığını söyleyelim. MWC 18’de tanıtılacak bir diğer yeni Neffos modeli olan C7, 5,5 inç ekrana sahip ve 8 megapiksel ön kamerasıyla fark yaratıyor. Metalik bir gövdesi olan C7, gerçek zamanlı on düzeyli güzelleştirme modu sayesinde en kusursuz özçekimi yakalama olanağı sunuyor.  Neffos C7’nin nesneye tam olarak kilitlenen hızlı odaklı 13 megapiksel piksel arka kamerası ise düşük çözünürlükte dahi ayrıntılı çekim yapmayı sağlıyor.

TP-Link’in yeni akıllı telefonları yolda

Yeni modellerin satış tarihi ve fiyatları konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. TP-Link telefonların fiyatlarını belirtmese de her iki telefonun da uygun fiyattan satışa sunulacağını belirtelim.