reklamı kapat

POPÜLER

Tüm telefonları tek bir hoparlöre dönüştüren uygulama [Video]

Kalabalık arkadaş grubu içinde müzik dinlemenin en büyük dezavantajlarından biri, özellikle gürültülü ortamlarda telefonda çalan parçanın sesini yeterince duyuramaması. Ancak aynı parçanın birden fazla telefonda aynı anda çaldığını düşünün. İşte AmpMe uygulaması tam da bunu yapıyor.

Birden fazla telefonu tek bir hoparlöre dönüştüren uygulama, Wi-Fi erişim noktası mantığıyla çalışıyor. Bir kullanıcının başlattığı parçaya diğerleri de bağlanabiliyor ve uygulama tüm telefonları otomatik senkronize ederek hepsinin tek bir ses çıkarmasını sağlıyor. Telefonları aynı zamanda kablosuz bir hoparlörle eşleştirmek de mümkün. Hem Android hem de iOS’te çalışan uygulamayı hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

Android veya iOS fark etmeksizin karma bir şekilde de kullanılabilen uygulamanın şu an için en büyük eksiği, Spotify veya Apple Music gibi online müzik servislerine destek vermiyor oluşu. Geliştiricilerin ilerleyen dönemde bu sorunu aşması bekleniyor.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Tüm telefonları tek bir hoparlöre dönüştüren uygulama [Video]” için bir cevap

  1. Atakan Arısoy dedi ki:

    fikir guzel fekat bu kadar bug ile ise yaramaz bir uygulama.
    ayrica iphone uygulamasi problemli. uzun metrajli sarkilari calamiyor. androidde calan sarkilari durduramiyor ileri saramiyorsunuz. uygulama hantal ve cok sorunlu. ayrica spotify destegi olmadan cok iyi bi fikir degil.