reklamı kapat

POPÜLER

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband’in kutulu PS4 sürümü yolda

Sony, dünyaca ünlü rol yapma oyunu (RPG) Mount & Blade serisinin ikincisi olan Mount & Blade Warband‘i çok yakında Türkiye’de satışa sunuyor. Ankaralı yapımcı firma Talewords’un dünyaca popüler çalışması PlayStation platformunun sunduğu ilk Türk yapımı oyun olma özelliği taşıyor.

Daha önce PC ortamında sunulmuş ve tüm dünyada yaklaşık 6 milyon satış rakamına ulaşmış oyunda hem Single (tek kişilik senaryo) hem de Multiplayer (çok oyunculu mod) seçenekleri bulunuyor. İnternet üzerinden oynanan M&B Warband’in modları 32 oyuncuya kadar destek sunuyor. Gerçekçi savaş moduna sahip oyunda Orta Çağ’da kullanılan birçok savaş silahını gerçekçi bir şekilde kullanabilme özelliği yer alıyor. Bu silahlar arasında kılıç, topuz, kalkan, mızrak, ok ve yay da mevcut. Oyunda klasik RPG oyunlarında olduğu gibi detaylı karakter yaratma ekranı da bulunuyor. Halihazırda PSN üzerinden satın alınabilen yapım, Türkçe altyazı seçeneğiyle bu ay içerisinde  59 TL fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarında satışa sunulacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Mount & Blade: Warband’in kutulu PS4 sürümü yolda” için 2 cevap

  1. Yusuf dedi ki:

    Warband 2010 yılında piyasaya çıktı haberini yapmak için biraz geç kaldınız sanki… Yeni çıkacak oyunun adı Bannerlord, bilginize

  2. Mehmet dedi ki:

    Oyun çıktı mı çıkacak mı şimdi? Net bilgi verebilir misiniz?