reklamı kapat

POPÜLER

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband’den e-spor hamlesi

TaleWorlds Entertainment  Mount & Blade: Warband’i rekabetçi arenaya taşıyor. Geçen yıl düzenlediği Battle of Bucarest turnuvasıyla geniş kitlelere ulaşan firma, bu kez çevrimiçi bir turnuvayla daha fazla oyuncuya bu heyecanı yaşama fırsatı sunuyor.

Advertisement

Mount & Blade markasını e-spor alanında önemli bir konuma getirmeyi hedefleyen TaleWorlds Entertainment bu amaçla Mount & Blade Esports adına Facebook, Instagram ve Twitter sayfaları oluşturdu. Firmanın bu hesaplardan yaptığı ilk duyuru ise ağustos ayı içerisinde yapılacak olan BladeCast Masters turnuvası oldu.

BladeCast Masters turnuvası Avrupa’daki en iyi Mount & Blade: Warband oyuncularını bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu alanda iddialı tüm takımlara açık olan turnuva için kayıtlar da başlamış durumda. Kayıt süreci 15 Ağustos günü Türkiye saati ile 14.00’a kadar devam edecek ve turnuvada yer almak isteyen takımlar http://mnb.tw/bm adresinden kayıt işlemlerini yapabilecekler. Eleme ayağını geçen takımların 30 – 31 Ağustos tarihlerindeki Çeyrek Final mücadelelerine ve 1 Eylül’deki Yarı Final ile 2 Eylül’deki Final aşamalarına katılmaları zorunlu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turnuvanın finalistleri, aralarında oyuna özel tişörtlerin, özel olarak tasarlanmış posterlerin ve herkesin sabırsızlıkla beklediği serinin bir sonraki oyunu Mount & Blade II: Bannerlord kopyalarının da olduğu pek çok ödül kazanacaklar.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus’ın Ağustos ayı ücretsiz oyunları