reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Store

PlayStation Store’da büyük yaz indirimi

Sony PlayStation hayranlarını sevindirecek yaz indirimini duyurdu. Bu dönemde PlayStation Store’da yüzlerce oyunda büyük indirimler, PlayStation kullanıcılarını bekliyor.

Advertisement

Son zamanlarda oyun fiyatlarının fazlasıyla yükselmesi fazlasıyla can sıkıyor. Bu sebeple birçok oyun sever indirimleri takip etmeyi ve kampanyaları değerlendirmeyi tercih ediyor. Ev sahipliği yaptığı oyunlarla adından söz ettiren PlayStation Store da yaz dönemini indirimsiz geçmiyor. Farklı zevklere sahip oyunculara hitap edecek kampanyalara yer veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Horizon: Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Assassin’s Creed Origins, GTA V ve daha birçok muhteşem oyun, yaz indirimi dönemi boyunca indirimli fiyatlarıyla PS Store’da yer alıyor. Oyunların yanı sıra DLC ve Season Pass’lerin bir kısmı da indirime dahil edilmiş durumda. PlayStation VR için çıkan PlayStation VR Worlds, Until Dawn: Rush of Blood, The Inpatient, Batman: Arkham VR ve diğer birbirinden güzel PlayStation VR oyunları da yaz indirimi süresince uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Yaz İndirimi süresince tüm PlayStation kullanıcıları indirimli fiyatlardan yararlanabilir. Daha detaylı bilgi almak için PlayStation Store’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.