reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

3 aylık PlayStation Plus üyeliğine yaz indirimi!

Yaz tatili tüm hızıyla sürerken Sony cephesinden oyuncular için indirim müjdesi geldi. 3 aylık PlayStation Plus üyeliğine yaz indirimi başladı.

Dünya genelinde 31,5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan PlayStation Plus (PS Plus) servisi, oyuncular için yaptığı indirimi müjdeledi. 3 aylık PS Plus üyeliği kullanıcılara yüzde 25 indirimle sunuluyor. Standart fiyatı 74,99 TL olan üç aylık PS Plus üyeliği kısa bir süre için 55,99 TL‘ye satılacak. Kampanya döneminde her PSN kullanıcısının indirimli fiyattan sadece bir kere faydalanabileceğini belirtelim. Mevcut PS Plus üyeleri de indirimli fiyat üzerinden üyelik sürelerini uzatabilir. Kampanya 9 Temmuz 2018‘de Türkiye saati ile 12:00’da sona erecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus nedir?

PS Plus PlayStation’ın oyunculara sunduğu aylık üyelik sistemi olarak öne çıkıyor. Bu aylık üyelik sistemine sahip olan kullanıcılar PS4’te milyonlarla oyuncu ile çevrim içi multiplayer oyunlar oynayabilir, her ay PlayStation’ın sunduğu 2 bedava oyuna sahip olabilir, sadece PS Plus üyelerine özel indirimlerden ve avantajlardan yararlanabilir ve kendilerine sağlanan 10 GB bulut depolama alanına oyun kayıtları yapabilir. PS Plus için 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik seçenekleri bulunuyor. Ayrıca PS4 sahipleri 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile hizmeti, tüm özellikleriyle beraber kısa süreliğine deneyebiliyor. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.