reklamı kapat

POPÜLER

Türkçe dahil 35’ten fazla dilde çeviri yapan yazıcı [Video]

Evet başlığı yanlış okumadınız; Xerox, aralarında Türkçe’nin de olduğu 35’ten fazla dildeki dokümanı istenilen dilden istenilen dile çeviren yazıcısını tanıttı. Xerox’un yeni inovatif yazılım platformu Xerox ConnectKey 2.0 ile gelen bu özellik sayesinde yazıcı çevirisi yapılması istenen dokümanı saniyeler içerisinde çevirerek baskıyor.

xerox-translate
Xerox, ConnectKey 2.0 yazılım platformu ile gelen bu sıra dışı teknolojiyle ofislerdeki iş yapış şekillerini de değiştirmeye hazırlanıyor. Türkçe veya yabancı bir dildeki dokümanı istenilen dile çevirmek isteyen bir ofis çalışanı, dokümanını Xerox çok fonksiyonlu baskı cihazının tarama ünitesine yerleştirerek istediği çeviri dilini cihaz ekranından seçiyor, ardından tek bir düğmeye basarak istenilen dile çevrilmiş bir dokümanı basılmış, faks ya da e-posta olarak istediği kişilerle paylaşabiliyor.

Xerox tarafınfan yapılan açıklamaya göre çeviri teknolojisi çok yakın bir zaman içinde Türkiye’de de kullanıma sunulacak. Xerox ConnectKey2.0’da yer alacak çeviri teknolojisine sahip Xerox çok fonksiyonlu baskı cihazlarının listesi haberin sonunda görülebilir.

VİDEO


UYUMLU CİHAZLAR

YORUMLAR