reklamı kapat

POPÜLER

Türkiye ihtimali olan kablosuz kulaklık OnePlus Buds tanıtıldı; işte fiyatı

Türkiye ihtimali olan kablosuz kulaklık OnePlus Buds tanıtıldı; işte fiyatı

OnePlus firmasının satış konusunda patlama yapacak yeni akıllı telefon modeli OnePlus Nord yanında OnePlus Buds kablosuz kulaklık da geldi.

OnePlus’ın telefonları şu an büyük bir alışveriş sitesinde satıldığı için OnePlus Nord ile beraber burada satılması beklenen OnePlus Buds kablosuz kulaklık, sonunda resmi olarak karşımızda yer alıyor. Tasarımsal olarak daha önce sızdırıldığı için sürpriz yaratmayan ve halen özellikle canlı renkli mavi versiyonu dikkat çeken ürün, yukarıda görebileceğiniz toplam üç farklı renk seçeneğiyle gelmiş durumda. Firma tarafından şarj özellikli hazne ile 30 saate kadar pil ömrü sunacağı açıklanan Buds kablosuz kulaklık modeli, normalde ise 7 saate kadar müzik keyfi getiriyor. 13.4 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ve bu sayede ses performansı yüksek denilen model, IPX4 sertifikasına da sahip. Şarj özellikli haznesi USB-C üzerinden doldurulabilen (Hızlı şarj desteği de var) üründe, aktif gürültü engelleme yok ancak yine de bir ortam sesinin azaltma teknolojisi aktif olarak kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Buds kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Modelin açıklanan Avrupa fiyatı 89 euro seviyesinde yer alıyor. Dolar bazından fiyat ise 79 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin olası Türkiye fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi yok. Ancak kulaklık birçok rakibinden daha uygun bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Merakla beklenen yeni Flight Simulator