reklamı kapat

POPÜLER

Red

Türkiye Vodafone Vakfı engellilerin sesi olmaya hazırlanıyor [Video]

Türkiye Vodafone Vakfı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Twitter kampanyasıyla engellilerin sesi oluyor.

Engelli ve sosyal dezavantajı bulunan bireylere yönelik farkındalığı artırmak üzere harekete geçen Türkiye Vodafone Vakfı, Twitter üzerinden başlattığı ve bir ay boyunca sürecek olan “Düşler Gerçek Olsun” kampanyasını duyurdu. Bu kampanyaya göre sosyal medya kullanıcılarının bir günlüğüne Twitter hesaplarını Düşler Akademisi‘ne bağışlaması isteniyor. Twitter kullanıcıları ayrıca Düşler Akademisi’ne SMS ile de bağışta bulunabilecek.

duslergercekolsun.com adresindeki mikro siteyi ziyaret ederek hesabınızı bağışlayabileceğiniz kampanyada Düşler Akademisi adına toplamda dört otomatik tweet atılacak. Projeyi anlatarak destek çağrısında bulunacak olan bu tweet’ler ile kullanıcıların takipçileri #DüşlerGerçekOlsun hastag’i ve linki üzerinden kampanyanın mikro sitesine yönlendirilecek. Ayrıca kampanya Twitter hesabını bağışlayan kullanıcıların kişisel bilgilerine hiçbir şekilde erişemeyecek ve kullanıcılar gün içinde hesaplarını kullanmaya devam edebilecek.

Twitter hesabı bağışlayarak farkındalık yaratmanın yanı sıra Düşler Akademisi’ne bağış yapmak için SMS göndermek yeterli. DESTEK yazıp 5595‘e mesaj atarak 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca Türkiye Vodafone Vakfı’nın da Düşler Akademisi’ne kampanya süresince toplanan toplam bağış miktarı kadar bağış yapacağını belirtelim.

YORUMLAR