reklamı kapat

POPÜLER

Ubisoft’un Division’ı film oluyor

Ubisoft sinema alanında iyiden iyiye kendini göstermeye başlamış durumda. Geri sayımına başladığımız Michael Fassbender’lı Assassin’s Creed ve Paramount Pictures’ın elindeki Tom Hardy’li Splinter Cell’den sonra sıra Division‘da.

Tom Clancy’s the Division’ı gerçekten çok bekledik. Dünya genelinde çıktığı ilk beş günde 330 milyon dolarlık hasılat elde eden ve Ubisoft’un en hızlı satan oyunu olan Division’ın başarısı şimdilerde onu beyaz perdeye taşıyor. Variety‘nin özel haberine göre Division’ın uyarlamasında yapımcılığı ve başrolü Jake Gyllenhaal üstleniyor. Projenin şimdilik herhangi bir yönetmen veya senaristle ilişiği yok.

Ubisoft henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı ancak yakında yönetmenin ve senaristin açıklandığı bir duyuru gelmesi olası. Tabii Assassin’s Creed filmi gibi Division’ın da çekimleri uzun süre dev bir sürüncemede kalabilir. Yine de şimdilik fazla umutlanmamakta fayda var. 21 Aralık‘ta Assassin’s Creed ile Ubisoft’un sinema alanındaki etkisini gördükten sonra Division ile ilgili de beklentileri ayarlayabiliriz.