reklamı kapat

POPÜLER

Uçan İnternet ortaya çıktı

 - Güncelleme: 20 Mart 2009 14:12

Son günlerde yapılan reklam kampanyasıyla merak uyandıran ‘eşek gözlü’ Uçan İnternet nihayet görüntülendi. Evet Uçan İnternet turuncu ipucununda yönlendirdiği gibi TTNET‘e ait. Tahmin edilenin aksine Uçan İnternet ultra hızlı yeni bir bağlantı türü değil. TTNET Uçan İnternet, ev ve iş dışında da internet konforunu yaşatacak yeniliğin kapılarını açan hizmetlerin bütünü için oluşturulan konsept.  www.ucaninternet.com.tr adresinden TTNET WiFi hakkında bilgi, servis noktaları, kullanım ve bağlantı bilgileri ile ödeme seçenekleri gibi birçok faydalı bilgiye ulaşılabiliyor.

TTNET, servis noktalarının sayısını her geçen gün artırarak, hızlı, güvenli ve kolay erişilebilir kablosuz Internetin sınırlarını genişletiyor. TTNET müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor. TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ise ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar ‘TTNET Uçan İnternet’ ile internete hızlı ve güvenli bağlanabiliyor.

TTNET MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
TTNET müşterisi olmayan internet kullanıcıları, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalanabiliyor. Günlük 30 dakikası 3,23 TL, 60 dakikası 5,55 TL, 150 dakikası 11,09 TL; haftalık 300 dakikası 18,95 TL ve aylık 1800 dakikası 76,11 TL olmak üzere beş ayrı seçenekte satışa sunulan bu paketlerle tüm kullanıcılar internete erişebiliyor.

TTNET MÜŞTERİSİYİM
TTNET müşterileri ise TTNET WiFi servis noktalarında TTNET hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek, Internete hızlı ve kolayca bağlanıyorlar. Aboneler, kullandıkları Internet paketine göre TTNET WiFi hizmetinden her ay belirli sürelerle ücretsiz olarak yararlandıkları gibi aylık sadece 3 TL karşılığında 600 dakikalık ekstra abonelik paketine sahip olabiliyor.

TTNET ABONELERİNE SUNULAN HEDİYE DAKİLAR

İLGİLİ HABERLER