reklamı kapat

POPÜLER

EA SPORTS FC 24

“UEFA EURO 2024”, EA SPORTS FC 24, EA SPORTS FC Mobile ve EA SPORTS FC Online’a geliyor

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre UEFA EURO 2024 yaz aylarında EA SPORTS FC 24, EA SPORTS FC Mobile ve EA SPORTS FC Online’a geliyor.

Bu adım hakkında Electronic Arts tarafından yapılan resmi açıklama şöyle oldu: “Electronic Arts, UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC 24, EA SPORTS FC Mobile ve EA SPORTS FC Online oyuncuları için gelmekte olduğunu duyurdu. Avrupa’nın en prestijli şampiyonası, futbolun yeni tarifi olan FC 24’te ücretsiz bir oyun içi güncelleme olarak 2024 yazında yer alacak. Turnuvanın başlama vuruşuyla aynı zamana denk gelen UEFA EURO 2024, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki tüm EA SPORTS FC 24 oyuncularına ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak. 16 Ocak 2024’e kadar EA SPORTS FC 24 oynayan futbol fanatiklerine, 18 Aralık’tan itibaren özel, takas edilemeyen Ultimate Team Player öğesi olarak Avrupa’nın en büyük yıldızlarından biri hediye edilecek. EA SPORTS FC Mobile için iOS ve Android cihazlardaki oyuncular, UEFA EURO 2024 ürünlerini bugünden itibaren edinebilecekler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirketin açıklamasına göre Taraftarlara ve oyunculara verilecek UEFA EURO 2024 Ultimate Team öğesi altı Avrupalı yıldızdan birini içerecek. Bunlar, Jack Grealish – İngiltere, Ousmane Dembelé – Fransa, Federico Chiesa – İtalya, Florian Wirtz – Almanya, Virgil Van Djik – Hollanda veya Alvaro Morata – İspanya olacak.

EA SPORTS FC Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Önümüzdeki yazın en büyük futbol turnuvalarından birinin EA SPORTS FC oyunlarına tamamen entegre olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi ve ekledi: “UEFA’daki muhteşem ortaklarımızın yanı sıra bu özel Avrupa içeriği, EA SPORTS’un taraftarlarımıza en özgün ve yenilikçi futbol deneyimlerini sunmaya devam etmesini sağlayacak.”

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise konuyla ilgili olarak, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC oyununun bir parçası haline gelmesiyle EA SPORTS ile ortaklığımızı daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz. UEFA EURO 2024, dünyanın en heyecan verici futbol turnuvalarından biridir ve dünya çapındaki devasa EA SPORTS FC 24 topluluğunun böylesine özgün bir oyun ortamında turnuvaya katılma şansını yakalamasından ötürü heyecan duyuyoruz. Ayrıca önümüzdeki haftalarda ‘eEURO’ rekabetçi oyun turnuvasıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz” sözlerine yer verdi.

EA SPORTS, UEFA milli futbol takımlarını temsil eden, Avrupa’nın en iyi EA SPORTS FC oyuncularının yer aldığı yepyeni bir turnuva olan UEFA’nın resmi eEURO espor programının resmi platformu olacak. eEURO, ilki bu yaz yapılacak olan canlı bir finalle sonuçlanan eleme aşamalarını içeren yıllık bir turnuva programı olacak; turnuva yapısına ilişkin daha fazla güncelleme de yakında açıklanacak.

EA SPORTS FC 24 haberleri yanın da bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli