reklamı kapat

POPÜLER

Üst seviye Lumia telefonlar ne zaman gelecek?

Geçtiğimiz gün yaptığı sunumda orta segment için iki yeni cihazını duyuran ve yeni bir Bluetooth klavye tanıtan Microsoft, konu üst seviye akıllı telefon olduğunda ağzındaki baklayı çıkarmaya bir türlü yanaşmıyor. Şirketten yapılan açıklamaya bakılırsa Microsoft‘tan üst seviye bir akıllı telefon bekleyenlerin bir süre daha sabretmesi gerekecek.

The Verge‘e konuşan Microsoft akıllı telefon pazarlama yöneticisi Neil Broadley, üst seviyedeki yeni telefonları duyurmak için en doğru zamanın Windows 10’un çıkış yaptıktan sonraki dönem olduğunu düşündüklerin belirtti. Yeni telefonlarını görücüye çıkarabilmek için öncelikle üst düzey deneyim sunan yazılımlarını hazır etmeleri gerektiğine dikkat çeken Broadley, bu anlamda kullanıcılardan biraz daha süre istedi. Windows 10‘un 2015 yaz aylarının sonlarında piyasaya sürüleceğini göz önüne alırsak, bu tarihten sonra tanıtılacak bir akıllı telefon için uzun bir süre daha bekleyeceğimizi söyleyebiliriz.

*Haberde kullanılan görsel konsept çalışmasıdır.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Üst seviye Lumia telefonlar ne zaman gelecek?” için 7 cevap

 1. Çağrı Bostancı dedi ki:

  930 aslında şuan için fazlası ile iyi bir amiral gemisi ve rakiplerine göre de başarılı olabilecek bir cihaz. Ancak sorun cihaz çıkıp çıkmaması değil. 935-940 çıksa bile çok farklı olmayacaktır. Sorun 930 almak isteyenlerin cihaza bir türlü ulaşamaması. 735-830 bile çok az noktada satışta.

 2. cgrhnkpln dedi ki:

  Ben pek anlamıyorum bu işlerden amiral gemisi derken su geçirmezlik mi yani ?

 3. UU dedi ki:

  En güçlü telefonu anlamında 🙂

 4. cgrhnkpln dedi ki:

  Allah allah amiral gemisi ilginç olmuş f16 veya tanklar varken neden gemi?

 5. Çağrı Bostancı dedi ki:

  🙂 İngilizceden direk çevirisi sanırım bu 🙂

 6. Jargon dedi ki:

  Teknoloji jargonu bu. Google Search > “amiral gemisi”

 7. cgrhnkpln dedi ki:

  Bu amerikalılar harbiden çok ilginçler telefona ship diyorlar.