reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba

Uygun fiyata 4K televizyon satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101 marketler zinciri televizyon satın almayı düşünenlere bir fırsat sunuyor. Toshiba imzalı 55v5B63DT modeli 9 Aralık‘ta gerçekleşecek kampanya kapsamında A101’de satışa sunulacak.

Piyasada daha yüksek fiyata satılan model A101’de 4.799 TL’ye satılacak. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4k çözünürlük sunuyor. Full HD’ye kıyasla daha yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü geliyor. Wi-Fi, Ethernet ve Bluetooth gibi bağlantı noktalarına da destek veren televizyonda 3 adet HDMI ve 2 adet USB bağlantı noktası da bulunuyor. USB sayesinde kullanıcılar USB belleklerindeki içerikleri televizyonda oynatabiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55v5B63DT, Vestel’in servis güvencesini sunuyor

Uydu alıcısını da bünyesinde barındıran televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun peşin fiyatı 4.799 TL olsa da Toshiba 55v5B63DT kredi kartıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartı ve taksitli olarak satın alındığında fiyatı 4.991 TL‘ye çıkıyor. Uygun fiyata 4K televizyon satın almayı düşünenler için kampanya cazip görünüyor. Eğer şu sıralar bir 4K sahibi olmayı düşünüyorsanız 9 Aralık’taki kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de satılan tablet modellerinden