reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D 14

Uygun fiyatlı Huawei MateBook D 14 için indirim fırsatı

Geçtiğimiz yılın mayıs ayında mercek altına aldığımız Huawei MateBook D14 modelinin fiyatında indirim yapıldı. 6.299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan AMD Ryzen 5 3500U işlemcili model şu anda 6.000 TL‘ye satın alınabiliyor.

8 GB RAM’e sahip olan modelde 256 GB’lık depolama kapasitesi bulunuyor. Mistik gümüş olarak adlandırılan renk seçeneğine sahip olan bilgisayarın bağlantı noktaları arasında USB-A 3.0, USB-A 2.0, USB-C, HDMI ve kulaklık girişi yer alıyor. Günümüzün tasarım anlayışını yansıtan ekran Full HD çözünürlüğünde ve 14 inçlik ekran boyutunda. Bilgisayardaki ince ekran çerçeveleri de göze çarpıyor. Pil ömrü performansına bakıldığında bilgisayar Huawei’nin belirttiğine göre 9.5 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

Huawei Share desteğine de sahip olan bilgisayar Huawei veya Honor marka telefonlarla dosya transferi yapılmasını mümkün kılıyor. Pek tabii bu özelliğin kullanılabilmesi için en az Kirin 980 işlemcili bir telefon kullanılması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D 14 şık tasarımıyla dikkat çekiyor

Alüminyum alaşımlı gövdesiyle hem dayanıklı hem de göze hoş gelen tasarıma sahip olan model, 1,38 kilogram ağırlığında ve 15,9 mm kalınlığında. Uygun fiyata güçlü. performans dizüstü bilgisayar satın almayı düşünenler için kampanya cazip görünüyor.
Huawei

İlgili Video