reklamı kapat

POPÜLER

Asus Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip
Asus Zenfone 8

Karşınızda yakında gelecek Asus Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip

Uzun zamandır gündemde olan Asus Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip için detaylı bir sızıntı yapılmış durumda. İşte öne çıkan detaylar;

91 Mobiles’ın özel sızıntısı ile Asus Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip hakkında kilit birçok detay, tasarımlar ile birlikte karşımızda duruyor.

Burada özellikle Zenfone 8 Flip dikkat çekiyor. Çünkü modelde arkadan öne doğru dönen bir kamera sistemi yer alıyor.

Bu daha önce de gördüğümüz hareketli kamera sisteminde üç farklı kamera yer alıyor. Dönen kamera sayesinde modelin önünde bir selfie kamerası bulunmuyor. Ön kısımda kesintisiz bir ekran bizleri karşılıyor.

Dönen kamera sayesinde selfie kamera performansı çok yüksek olacak Zenfone 8 Flip, bu kamera yüzünden su geçirmezlik sunamıyor.

Normal Zenfone 8 ise standart bir tasarıma sahip. Bu modelin selfie kamerası bir ekran deliğinde yer alıyor. Arkada ise çifti kamera bizleri karşılıyor.

Güç butonları renkli tercih edilen telefonlardan Zenfone 8 5,92 inç ekrana sahip. Zenfone 8 Flip ise 6,67 inç AMOLED ekranla geliyor.

İki telefonun da ana kamerası 64 megapiksel ve güçlerini üst düzey Snapdragon 888 işlemciden alıyorlar. Yani iki telefon da birer amiral gemisi olarak yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip Türkiye’de satılır mı?

Bunun cevabı maalesef hayır. Daha önce de söylediğimiz gibi Asus, Türkiye pazarına artık telefonlarını getirmiyor. Firma birçok ürün satıyor ancak bunlar arasında telefonlar yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın