reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7+ Lite

Samsung Galaxy Tab S7 Lite için yeni görseller yayımlandı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’dan iki yeni tablet geliyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni Samsung Galaxy Tab S7 Lite.

İnanılmaz büyük iPad üstünlüğüne rağmen tablet pazarında Android alternatifler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu konuda pazarı Samsung taze tutuyor.

Bu açıdan firmadan yakında Samsung Galaxy Tab S7 Lite da gelecek. Bu modern tasarımlı tablet, bir kez daha Evan Blass’ın görselleriyle karşımızda.

Blass, aşağıdaki paylaşımında tabletin kendisi yanında model için hazırlanan kapaklı kılıfları ve S Pen kalemi de gözler önüne seriyor. Görebileceğiniz üzere tablete beş farklı renkte kılıf hazırlanmış.

12,4 inç ekrana ve 5G desteğine sahip Galaxy Tab S7 Lite, iPad Air gibi modeller karşısında dikkat çekebilecek gibi görünmüyor ancak Android tarafının en iyilerinden olacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 Lite yanında gelecek model Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Kalın çerçeveli standart bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab A7 Lite, daha önce çıkan bilgilere göre 8,7 inç bir ekran (Yüksek ihtimalle LCD) üzerine kuruluyor.

Gücünü MediaTek Helio P22T işlemci ile 3 GB RAM‘den aldığı iddia edilen Galaxy Tab A7 Lite, arkasında flaşsız tek bir kamera taşıyor ve 5.100 mAh pil üzerine kuruluyor.

Özellikle Galaxy Tab S7 Lite‘in öne çıktığı her iki tablet modelinin de haziran ayında resmi olarak lanse edileceği aktarılıyor.

Halen tabletler için en önemli detaylar yani fiyatlar belli olmuş değil. Ancak bunların da çok yakında belli olacağını düşünüyoruz. Samsung ürünlerinin bilgilerini koruma konusunda çok başarılı bir isim değil.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın