reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7+ Lite

Samsung Galaxy Tab S7 Lite için isim değişti, yeni bilgiler geldi

Samsung’dan iki yeni tablet geliyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni Samsung Galaxy Tab S7 Lite, pazara daha farklı bir isimle çıkacak.

Burada dev bir değişiklik yok ancak son isim Samsung Galaxy Tab S7 Lite değil Samsung Galaxy Tab S7+ Lite olacak. Firma yeni modeli için gerçekten inanılmaz uzun bir isim seçmiş durumda.

İşte bu Android tablet, resmi kayıtlara göre üç farklı versiyona sahip olacak. Burada Wi-Fi, LTE ve 5G seçenekleri sunulacak.

Modelin kutusundan 15W hızlı şarj cihazının çıkacağı da resmi kayıtlarda görünmüş durumda. Ancak üründe 44W’a kadar hızlı şarj desteği olacak. Bunun için daha güçlü bir şarj cihazı gerekecek.

12,4 inç AMOLED ekrana sahip olacağı bilinen Tab S7+ Lite, iPad Air gibi modeller karşısında dikkat çekebilecek gibi görünmüyor ancak Android tarafının en iyilerinden olacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7+ Lite yanında Samsung Galaxy Tab A7 Lite gelecek

Kalın çerçeveli standart bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab A7 Lite, daha önce çıkan bilgilere göre 8,7 inç bir ekran (Yüksek ihtimalle LCD) üzerine kuruluyor.

Gücünü MediaTek Helio P22T işlemci ile 3 GB RAM‘den aldığı iddia edilen Galaxy Tab A7 Lite, arkasında flaşsız tek bir kamera taşıyor ve 5.100 mAh pil üzerine kuruluyor.

Özellikle Galaxy Tab S7+ Lite‘in öne çıktığı her iki tablet modelinin de haziran ayında resmi olarak lanse edileceği aktarılıyor. Tabletlerin fiyatları net değil.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın