reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite için en net tasarım karşınızda

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’dan yeni bir tablet geliyor. Bu tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite için tasarım karşınızda.

iPad üstünlüğüne rağmen tablet pazarında Android alternatifler karşımıza çıkmaya devam ediyor. İşte bunlardan birisi olan Samsung Galaxy Tab A7 Lite en net haliyle Evan Blass tarafından sızdırıldı.

Evan Blass dün de aşağıda gördüğünüz 12,4 inç ekrana ve 5G desteğine sahip Samsung Galaxy Tab S7 Lite modelinin tasarımını karşımıza çıkarmıştı.

Yukarıda görebileceğiniz üzere kalın çerçeveli standart bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab A7 Lite, daha önce çıkan bilgilere göre 8,7 inç bir ekran (Yüksek ihtimalle LCD) üzerine kuruluyor.

Gücünü MediaTek Helio P22T işlemci ile 3 GB RAM‘den aldığı iddia edilen Galaxy Tab A7 Lite, arkasında flaşsız tek bir kamera taşıyor ve 5.100 mAh pil üzerine kuruluyor.

Özellikle Galaxy Tab A7 Lite‘in öne çıktığı her iki tablet modelinin de haziran ayında resmi olarak lanse edileceği aktarılıyor. Galen en önemli detaylar yani fiyatlar ise belli olmuş değil.

Galaxy Tab S7 Lite

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab A7 Lite uygun fiyatıyla çok satabilir

Daha önce de söylediğimiz gibi bu tarz tabletler özellikle çocuklara satın alınıyor ve bu açıdan büyük bir pazar oluşturuyor. Ancak halen Android tabletlerin iPad’ler kadar beğenilmediğini belirtmek gerekiyor.

Android tablet dünyasında özellikle uygulama desteği konusunda ciddi eksikler yer alıyor. Bu açıdan Android tabletler halen genelde birer “çocuk oyuncağı” olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın