reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 32OV5000H

Uygun fiyatlı Onvo 32OV5000H televizyon için yeni A101 kampanyası [13 Haziran 2024]

Onvo 32OV5000H televizyon için yeni A101 kampanyası açıklandı. 13 Haziran‘da A101’de piyasaya sürülecek televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. 2 yıl garanti süresi sunan model uygun fiyatıyla göze çarpıyor. Türkiye’de üretilen televizyonda Wi-Fi bağlantı desteği ise ne yazik ki mevcut değil.

Cihazda Wi-Fi desteği bulunmasa da kullanıcılar televizyonun HDMI bağlantı noktasını kullanarak medya oynatıcılarını kullanabiliyor. Bu sayede akıllı özelliklere de kavuşabilen televizyonda sihirli kumanda desteği de mevcut değil. Piyasada satılan bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan televizyonda 3 adet HDMI yer alıyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantısı var. Kullanıcılar bu bağlantıları kullanarak harici disklerini veya USB belleklerini televizyona bağlayabiliyor. 2 adet 10 watt gücünde hoparlörün bulunduğu televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışları da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 32OV5000H televizyonda dahili uydu alıcısı bulunuyor mu?

Cihazda dahili uydu alıcısı da bulunduğu için televizyonda uydu kanallarını izlemek de mümkün. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.199 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER