reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OVFRY08-MNL

Uygun fiyatlı Onvo OVFRY08-MNL yağsız fritöz için yeni A101 fırsatı [12 Ekim 2023]

Onvo OVFRY08-MNL yağsız fritöz için yeni bir kampanya var. A101’de 12 Ekim‘de yeniden satışa çıkacak fritöz 1.700 watt‘lık bir güç sağlıyor. 6.5 litre hacmiyle öne çıkan model piyasada satın alabileceğiniz bütçe dostu fritözler arasında yer alıyor.

Sunduğu hacimle geniş ailelere hitap eden Onvo OVFRY08-MNL modelin sıcaklığı 80 ila 200 derece ayarlanabiliyor. Fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. 60 dakikaya kadar zamanlayıcı özelliğiyle gelen cihazda piyasada satılan diğer modellerde olduğu gibi bulaşık makinesinde yıkanabilir sepet de var.  Cihazda bununla birlikte ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlayan fritöz bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata satın alabileceğiniz yağsız fritöz: Onvo OVFRY08-MNL

Dijital ekran üzerinden kontrol edilebilen fritöz önceden ayarlanmış 8 pişirme moduna destek veriyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.699 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER