reklamı kapat

POPÜLER

Philips HD9252

Uygun fiyatlı Philips HD9252/90 airfryer için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

Philips HD9252/90 yağsız fritöz için yeni indirim fırsatı duyuruldu. Bir satış kanalında fiyatı gerileyen cihaz piyasada satılan en uygun fiyatlı Philips airfryer’lardan biri.  Rapid Air teknolojisiyle gelen yağsız fritöz sıcak havayı kullanarak yüzde 90’a kadar daha az yağlı pişirme sağlıyor.

Kullanıcılar Philips HD9252/90 fritözdeki sıcak tutma moduna basarak yemeklerini 30 dakikaya kadar ideal sıcaklıkta bekletebiliyor. Kızartma, fırınlama, ızgara ve fırında kızartma gibi özelliklerle gelen fritöz, NutriU uygulamasıyla 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarife ulaşmak mümkün. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip. 1.400 watt’lık güce sahip olan fritöz kullanıcıların tek dokunuşla yemek pişirmesine imkan tanıyor. Önceden ayarlanmış programlar arasında donmuş atıştırmalıklar, taze kızartmalar, et, balık, tavuk but, kek ve ızgara sebzeler yer alıyor. Hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltan fritöz 2 yıl Philips garantisiyle geliyor.800 gramlık sepet kapasitesine sahip olan cihazda LED ekran da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips HD9252/90 airfryer uygun fiyata yağsız fritöz satın almayı düşünenlere hitap ediyor

4,55 kilogram ağırlığındaki fritöz piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 2.639 TL. Şu sıralar bütçe dostu bir airfryer modeli satın almayı düşünüyorsanız haberde bahsettiğimiz kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Philips

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER