reklamı kapat

POPÜLER

kulaklık Amazfit ZenBuds uyku kulaklığı

Uyku kulaklığı Amazfit ZenBuds satışa sunuldu; işte fiyatı [Video]

Xiaomi destekli Huami, uyku kulaklığı Amazfit ZenBuds için beklenen Indiegogo projesini başlattı. Ürün platformda satışa sunuldu.

Huami, Amazfit serisi ürünleri arasına bu sefer dikkat çeken uyku kulaklığı ZenBuds‘ı ekledi. Indieogogo üzerinde 20 bin dolar toplama hedefini kısa sürede tam 210 bin dolara getiren ürün, daha önce de aktardığımız üzere kişilerin daha iyi bir uyku uyumasına odaklanıyor. Telefona bağlanarak müzik çalma gibi amacı bulunmayan ürün, yine de uygulaması üzerinden rahatlatıcı doğa sesleri açabiliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği olmayan Amazfit ZenBuds, buna karşın kulak içi formunda olduğundan yüksek bir pasif yalıtım getiriyor. Kulak içine iyi oturması ve konforlu olması için özellikle tasarlanan ZenBuds, dış gürültüyü ciddi şekilde engelliyor ve nabız ölçümü, uyku pozisyonu ile uyku kalitesi gibi akıllı analizleri gerçekleştirebiliyor. Alarm özelliği de bulunan yani kişileri aşırı güzel uyku yüzünden geç bırakmayan kulaklık, firmaya göre 12 saatlik bir pil ömrüne sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere çok hafif olan ZenBuds, farklı kulak uçlarıyla geliyor. Bu sayede model herkese en iyi şekilde uyum sağlayabiliyor.

Amazfit ZenBuds uyku kulaklığı birçok kişi için çok faydalı duruyor

Peki ZenBuds ne kadara satılıyor? Model en az 69 dolarlık bağış ile buradan elde edilebiliyor. Indiegogo dışındaki fiyatın ise 149 dolar olacağı aktarılıyor. Modelin bağış yapanlara gönderili ise 2020 Eylül ayında olacak deniyor. Ürünün tanıtım videosu ise sayfanın üstünde yer alıyor.