reklamı kapat

POPÜLER

Huami Amazfit X akıllı saat
Xiaomi Amazfit X akıllı saat
Xiaomi Amazfit X akıllı saat

Huami Amazfit X akıllı saat için beklenen satış gelişmesi

Huami Amazfit X akıllı saat modeli çok yakında satışa çıkıyor. Ancak model normal bir şekilde satışa çıkmayacak. İşte detaylar;

Geçtiğimiz sene tanıtılan Huami Amazfit X akıllı saat, biliyorsunuz uzun süredir bekleniyor. En son 2020’nin ilk çeyreğinde seri üretime gireceği aktarılan model, satışa çok yaklaştı. Çünkü modelin Indiegogo proje sayfası sonunda açıldı. Yakın zaman içerisinde aktif edilecek bu sayfa, ürünün üretimi için para toplamaktan çok ön sipariş üstünden satışın yapılacağı global bir platform kullanılacak deniyor. Ürünün bazı detaylarının, görsellerinin ve saat arayüzlerinin de yer aldığı sayfa, biliyorsunuz 2,07 inç esnek bir AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 92 derecelik kavise sahip bu ekran, modelin kullanım alanını ciddi olarak artırıyor. 430 nit parlaklık ve 326 ppi değeriyle çok keskin görüntüler sunacak denilen ekran, gerçekten etkileyici görünüyor. 220 mAh pil üstüne kurulduğu bilinen Amazfit X, bu pille 7 gün boyunca görev yapabilecek açıklaması da geliyor. Bunun ultra düşük kullanım seçenekleriyle 14 güne kadar çıkacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huami Amazfit X akıllı saat kaça satılacak halen bilmiyoruz

Ancak daha önce de söylediğimiz gibi modelin ucuz olması beklenmiyor. Özellikle kavisli ekranını satış fiyatını ciddi olarak artıracağı tahmin edilirken, ürünün yerleşik bir kalp sensörüne sahip olduğu ve 20’den fazla özelleştirilebilir saat arayüzü sunduğu da son detaylardan.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın katlanabilir modeli