reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone’dan Facebook’a özel “genç işi” telefon

Vodafone, operatör markalı ilk Facebook telefonunu sunar: Vodafone 555. Beyaz kasaya sahip tam Qwerty klavyeli Vodafone 555, Facebook merkezli bir telefon olarak 30 milyon kişinin Facebook kullandığı bir ülkede şansını deneyecek.

2,4 inç ekran boyutuna sahip olan cihazın arayüzü olduğu gibi Facebook temasından oluşuyor. Tüm ikonlar, sekmeler ve renkler Facebook ile bire bir uyumlu. Vodafone 555, ön ödemeli hatlarla faturalı hatlara ayrı iki kampanya ile sunulacak. Telefonu ön ödemeli Vodafone hat kullanıcıları 229 TL’ye satın alabilecekler. 12 ay boyunca Facebook’a erişim ücreti de bu fiyata dahil. Faturalı hat kullananlar ise (Genç Avantaj üyeleri için geçerli) oldukları sürece 24 ay taahhütlü olarak ayda 1 TL’ye Vodafone 555’e sahip olabilecekler.
Vodafone 555
Vodafone 555’in Facebook entegre yazılımıyla gençler; çektikleri fotoğrafları Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabilecek, Facebook mesajlarını kontrol edebilecek, istedikleri videoları görüntüleyip durum güncellemesi yapabilecek; kısacası arkadaşlarıyla sınırsız Facebook iletişiminin keyfine varabilecek. Kullanıcıların tarayıcıda gezerken bir linki ya da o an çektikleri bir fotoğrafı Facebook profillerinde paylaşmak için yapmaları gereken tek şey klavyenin sağ altındaki Facebook tuşuna basmak. Tümüyle Facebook entegrasyonuna sahip olan cihazla anında Facebook erişimi, entegre mesaj sistemi, 7/24 çevrim içi olma gibi fırsatlar sunuyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Vodafone’dan Facebook’a özel “genç işi” telefon” için bir cevap

  1. gaye dedi ki:

    bu telefon hakkında yorumlarınız nelerdir? ayda 1 tlye almayı düşünuyorum faturama yansıyacak. sarjı çabuk bıtıyormuş dıye duydum. ama nete grebilmek ve foto çekılebilmek için çok uyumlu ve hoş bir telefonmuş. ha bi de zilsesi çok yüksek:D duymadım diyemezsin güzel çalıyor