reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS2 elektrikli moped
Volta VS2 elektrikli moped

A101’e yeniden gelecek Volta VS2 için 7.300 TL’lik indirim kampanyası [19 Ekim 2023]

Volta VS2 elektrikli moped yeniden A101’de satışa sunuluyor. 19 Ekim‘de satışa çıkacağı açıklanan moped uzun bir kullanım imkanı sağlıyor. 60 kilometrelik bir menzil değerine imkan tanıyan moped bu menzil değerine optimum koşullarda ulaşıyor.

Sürücüler Volta VS2 moped’i yüksek hızda kullandıklarında menzil değeri de düşüyor. Batarya kapasitesi 2V 22 AH olan moped‘in motor gücü ise 2.000 watt. Saatte 45 kilometre hız sunan moped’in bataryası yaklaşık 10 saatte şarj edilebiliyor. Batarya dahil 93 kilogram ağırlığında olan araç 2 yıl garanti süresine sahip. Moped’de bununla birlikte gelişmiş süspansiyon sistemi kullanılıyor. Geniş ve konforlu bir selenin yer aldığı aracın ön tarafında disk arka tarafında ise kampana fren bulunuyor. Moped’in arka kısmında bagaj aksesuarı da mevcut. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bu alana yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VS2 elektrikli moped’in kampanyalı fiyatı ne kadar?

L1e -B sınıfı Avrupa Birliği tip onay belgesiyle gelen araç EURO 5 standardı çevre performansına sahip. Üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan moped fiyat/performans odaklı bir araç olarak karşımıza çıkıyor.  Piyasada daha yüksek fiyata (32.290 TL) satılan moped’in A101’deki kampanyalı fiyatı ise 24.990 TL. Yeni indirim habelerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın