reklamı kapat

POPÜLER

watch dogs

Watch Dogs’a bir de e-book geliyor! [Video]

Ubisoft‘un iddialı oyunlarından Watch Dogs, 27 Mayıs’ta büyük çıkışına hazırlanırken firma yeni bir duyuruda bulundu. Oyunla beraber bir de e-book çıkaracağını hayranlarla paylaşan Ubisoft, küçük bir tanıtım videosuyla kitaptan bahsetti.

Oyunun devamı niteliğindeki bu kitabın yazarlığını John Shirley yapıyor. Shirley aslında bu tarz bir iş için biçilmiş kaftan olabilir çünkü kendisi böyle kitapları daha önce de yazmış. Borderlands, Doom ve BioShock‘a da yazarlık yapan Shirley’in kariyerinde ise 30 tane roman ve kısa hikaye bulunuyor. Watch_Dogs //n/Dark Clouds ismini taşıyacak olan kitap için bir kaç küçük interaktif sürpriz de düşünülmüş elbette, kim bilir belki birileri sizin sisteminizi ziyaret etmeye karar verir. Dijital bir evrende geçen oyunun kitabı da tabii ki sadece dijital olarak çıkacak.

watch dogs
27 Mayıs’ta çıkacak olan kitap İngilizce dışında Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca kopyalar olarak sunulacak. İki versiyon halinde tasarlanan kitabın klasik versiyonunda herhangi bir interaktif durum söz konusu değilken, güncellenen üst versiyonu alırsanız eğlenceye siz de dahil olabilirsiniz. Oyunla beraber yayınlanmasına rağmen oyunun kaldığı yerden devam edecek olan hikaye örgüsünden spoiler yememek için kitaptan önce oyunu bitirmenizi tavsiye ederiz.

VİDEO,

İLGİLİ HABERLER