reklamı kapat

POPÜLER

Western Digital My Passport Ultra
Western Digital My Passport Ultra
Western Digital My Passport Ultra

WD’den yüksek hafızaya ihtiyaç duyanlara şık tasarımlı disk: My Passport Ultra Drive

Western Digital, yeniden tasarlanan My Passport Ultra’yı tanıttı. Bu sürücü yeni metalik görüntüsüne ek olarak kullanıcılarına çeşitli sosyal ağlar, bulut hizmetleri ve cihazlarda paylaştıkları ve oluşturdukları fotoğraflarını, videolarını ve önemli belgelerini kolaylıkla yedekleyebilmelerini sağlamak için kullanımı kolay WD Discovery yazılımını sunuyor.

WD Discovery yazılımıyla My Passport Ultra sürücüsü, Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarındaki içeriği her zamankinden daha kolay bir şekilde yedeklemeyi sağlıyor. Kullanıcılar, birkaç basit adımla, etiketlenen fotoğraflar ve videolar da dahil olmak üzere Facebook’taki tüm içeriklerini sürücüye indirebiliyor. Ayrıca WD Discovery yazılımı, kullanıcıların favori genel bulut hizmetlerine depoladıkları dosyaların yerel bir kopyasını tutmalarına da olanak tanıyor. My Passport Ultra sürücüsü, özel içeriğin güvenli kalmasına yardımcı olmak için 256-bit AES Donanım Şifrelemeli WD Security sabit yazılımı özelliğine sahip. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş şifre sayesinde donanım şifreleme ve veri korumasını etkinleştirebiliyor. Ünlü tasarımcı Yves Behar‘ın imzasını taşıyan yeni My Passport Ultra Drive, metalik ve mat kaplamalarla şık görünüm sunuyor. Siyah-gri veya beyaz-altın olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan sürücü, avuç içine, cebe veya çantaya rahatlıkla sığıyor.

Üç yıl sınırlı garanti seçeneğiyle gelen WD My Passport Ultra Drive’ın 1 TB’lık versiyonu 79,99 dolardan, 2 TB’lık versiyonu 99,99 dolardan, 3 TB’lık versiyonu 129,99 dolardan, 4 TB’lık versiyonu ise 139,99 dolardan satışa sunulacak.