reklamı kapat

POPÜLER

Wirofon ile ev telefonu cepte

NELER GEREKLİ?
Wirofon hizmetinden faydalanabilmek için kullanıcıların Türk Telekom’a ait sabit bir hat numarası olmalı. Ayrıca, SIP protokolü destekli veya Windows Mobile işletim sistemli, Wi-Fi uyumlu bir cep telefonu veya internet bağlantısı olan bir bilgisayar sahibi olmak gerekiyor. Bu arada Wirofon için ek bir abonelik ücreti ödenmediğini ve Wirofon aboneliği ile tanımlanacak olan numara ile eş zamanlı olarak görüşme yapılabildiğini de belirtmemiz gerekli.

SÜRPRİZLERLE GELİYOR
Türk Telekom, Wirofon’u tanıtırken elbette ek kampanyaları da atlamıyor. Yıl sonuna kadar Wirofon abonesi olacak ilk 100.000 kişiye, Wirofon üzerinden yurt içi ev telefonlarına yapılacak olan aramaların her ay 1000 dakikası hediye edilecek. Ayrıca kampanya dahilinde GSM aramasının da dakikası tüm vergiler dahil 9 kuruştan fiyatlandırılıyor. Yukarıda da belirttiğimiz üzere aboneler kampanyadan yararlanmak için herhangi bir abonelik ücreti ödemiyor veya taahhütte bulunmuyorlar. Tüm bunların yanında, yine kampanya dahilinde yıl sonuna kadar TTNET internet erişim noktalarında (Hotspot) Wirofon eşirimi için ekstra bir ücret alınmayacak.

BAŞVURU ZAMANI
Wirofon hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılar; ev sabit hat numaralarını SMS yoluyla 6606’ya gönderebilir, www.wirofon.com adresindeki bilgileri doldurabilir, 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Türk Telekom bayilerine başvurabilirler.

YORUMLAR