reklamı kapat

POPÜLER

World of Tanks

World of Tanks PS4 için indirmeye sunuldu

Oyunseverler tarafından oldukça beğenilen World of Tanks, PS4 için indirmeye sunuldu. 15’er kişilik takımlardan oluşan heyecan dolu free to play tank savaşlarının yer aldığı oyunun PS4 sürümü yeni özelliklerle geliyor. Oyuna giriş yapıldığında özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif sınıf Premium Amerikan tankı, “Girls und Panzer” animesinde de yer alan Pz.Kpfw. IV Ausf. H Elite tankı ve Başlangıç Paketleri (Founders Pack) gibi kısıtlı bir süreliğine sunulacak oyun içi özel hediyeleri kazanmak mümkün.

Milyonlarca oyuncusu bulunan World of Tanks, detaylı haritaları ve Amerika, Almanya ve SSCB’ye ait 130’dan fazla aracı gerçekçi biçimde sunuyor. Hafif, orta ve ağır sınıf tanklar ve tank avcılarının yer aldığı oyun DualShock 4, Share Play ve PlayStation Vita Remote Play gibi özelliklere de destek veriyor. Oyuna ocak ayı bitmeden önce giriş yapan tüm oyuncular hediye olarak, özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif seviye Amerikan tankına sahip olacaklar. 30 Nisan’a kadar Alman Pz.Kpfw. IV Ausf. H tankıyla savaşarak 20.000 XP elde eden tankçılar ise bu tankın Girls und Panzer özel versiyonunu elde etme fırsatı yakalayacaklar.

Ayrıca PS Store’da satılan Başlangıç Paketleri aracılığıyla Premium araçlar, Premium Hesap süresi, oyun içi para ve nadir bulunan tanklar gibi oyun içeriklerine sahip olmak mümkün. Plus üyeleri, oyun içi satın alımlarda çeşitli indirimlerin yanı sıra açılışla birlikte hafif Alman tankı Pz.Kpfw. II Ausf. J ve 3 gün Premium hesap içeren Premium Bundle’a sahip olacak. World of Tanks PS4 sürümünün PS Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini belirtelim.