reklamı kapat

POPÜLER

World_of_Warcraft

World of Warcraft hayranlarının dikkatini çekecek haber

World of Warcraft tutkunu birisiyseniz paylaşacağımız haber sizi mutlu edeceğe benziyor. Blizzard Entertainment,  İlk oyunun 15. yıl dönümünü World of Warcraft Classic yapımıyla kutluyor.

Kapalı beta versiyonu bugün itibarıyla kullanıma sunulan WoW Classic, tüm WoW oyuncularına ücretsiz sunulacak. 26 Ağustos’ta tüm WoW oyuncuları tarafından oynanabileceği açıklanan WoW Classic, Drums of War (yenilenmiş) güncellemesini de sunuyor. WoW artık birçok dünyayı ve dönemi kapsasa da Classic versiyonu Kalimdor ve Doğu Krallıklarını büyük hissettiriyor. Çok daha fazla boş alana sahip Classic’te modern olanakların yokluğu var. Örneğin uçmak istiyorsanız, önceden belirlenmiş rotalarda taşıma araçlarına binmek gerekiyor. “En popüler MMORPG oyunu” olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren WoW Classic’te 40 kişilik raid’ler de yer alıyor. Tarren Mill’de gün boyu süren PvP savaşlarıyla oyunculara heyecanlı bir deneyim yaşatmaya hazırlanan WoW Classic hakkında Blizzard Entertainment’tan açıklama geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

World of Warcraft yapımında devasa bir kasırga çatıyı uçurmuştu

2004 yılında World of Warcraft’ı geliştirmenin ve yayınlamanın kendileri için zorlu bir deneyim olduğunu söyleyen J. Allen Brack, test sürecinin ilk aşamalarında devasa bir kasırganın  data merkezlerindeki birinin çatısını uçurduğunu söyledi. Milyonlarac insanın desteği sayesinde süreçlerin atlatıldığını dile getirdi.

World of Warcraft ilk olarak Blizzard Entertainment tarafından 2 Eylül 2001’de duyuruldu[2] ve Warcraft serisinin 10. yılında 23 Kasım 2004’te satışa sunulmuştu. Oyunun ilk genişleme paketi olan The Burning Crusade, 16 Ocak 2007’de yayınlanmıştı. Bu genişleme paketi ile Outland oyun dünyasına katılmış olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Minecraft’ta yaratılan nükleer savaş sığınakları