reklamı kapat

POPÜLER

Warlords of Draenor

World of Warcraft: Warlords of Draenor ön siparişte 1 milyon sattı

Blizzard‘ın bağımlılığın da ötesinde, hayatınızın bir parçası olan oyunu World of Warcraft’ın beşinci ek paketi bu yıl içerisinde çıkacak. Ancak oyun daha satışa sunulmadan 1 milyon oyuncu ön siparişi verdi bile!

World of Warcraft’ın gelişimi uzun uzun yorumlanabilir bir konu aslında. Gelen ek paketlerin yol açtığı değişikliklerin yarattığı tartışmalar ise kaçınılmaz. Hele ki oyuncu sayısı 7,8 milyondan 7,6 milyona düşmüşken. The Burning Crusade (2007) ve Wrath of the Lich King‘in (2008) gösterişli zamanlarından sonra gelen Cataclysm (2010) ile oyuncular biraz affallamıştı fakat Mists of Pandaria (2012) sanırım bir kısım oyuncu için son nokta oldu.

Warlords of Draenor
Blizzard’ın sevildiği bir gerçek. Ek paketi sevmediği halde oynayan oyuncu sayısı da çok fazla üstelik. Ancak bu ek paketle belki bir şeyler değişebilir. Mart ayında ön siparişe açılan Warlords of Draenor, daha kesin bir çıkış tarihine bile sahip değilken 1 milyon kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmış olacak ki ön satışlarda güzel bir başarı elde etti. Karakter tasarımlarında da değişiklikler olacak olan oyunun ön satışlarındaki bu başarısı oyunu bırakanları da geri çekmeye yetecek mi göreceğiz.