reklamı kapat

POPÜLER

Xbox One Dünya Kupası’na hazır [Video]

Bu yıl Brezilya’da düzenlenecek FIFA Dünya Kupası‘na sayılı günler kalmışken futbolseverlerin heyecan dozu da giderek artıyor. Maçların nerede nasıl izleneceğini planlayan sadece seyirciler değil; zira Microsoft da kupaya özel hizmetlerini açıklamaya başladı. Microsoft’un Xbox için hazırladığı “Destination Brazil” futbol merkezi Dünya Kupası’na ilişkin bir dolu içeriği kapsıyor. Bunların arasında Brazil Now uygulaması ve Every Street United adlı program ön plana çıkıyor.

Xbox One‘ın TV özelliklerinden faydalanan Brazil Now, maç yayını sırasında alakalı bilgileri ekranın kenarında gösteriyor; maç başlarken uyarıda bulunma özelliğine de sahip olan uygulama maç skorlarını dakika dakika paylaşıyor. Every Street United adlı programsa futbolun efsanevi isimleri Thierry Henry ve Edgar Davids‘e yeni futbol dehaları keşfetmek için çıktıkları yolculukta eşlik ediyor.

12 Haziran’da, Dünya Kupası başlamadan hemen önce kullanıma çıkacak olan Destination Brazil’e hem Xbox One hem de Xbox 360 sahipleri erişebilecek. Ancak Brazil Now gibi özellikler sadece Xbox One sahiplerince kullanılabiliyor.

Dünyanın en önemli futbol turnuvasını sabırsızlıkla bekleyenlere şimdilik önerimiz Every Street United’ın fragmanını seyredip futbolcu olmayı hayal ettiğiniz günlere dönerek oyalanmanız.

VİDEO

YORUMLAR