reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite için yeni fiyat avantajı [Eylül 2023]

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite için yeni A101 kampanyası var. iOS ve Android’li akıllı telefonlarla uyumlu çalışan scooter’ın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Bluetooth bağlantısına da destek veren Xiaomi Electric Scooter 3 Lite kullanıcıların saatte 25 kilometre hıza ulaşmasına imkan tanıyor. Bünyesinde barındırdığı pili 4.5 saatte şarj olan scooter 20 kilometrelik bir menzil sunuyor. 13 kilogram ağırlığındaki scooter yüzde 14’e kadar eğitimde kullanılabiliyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği scooter IPX4 sertifikasıyla suya karşı da dayanıklı. Xiaomi Türkiye garantisiyle gelen scooter’da üç farklı sürüş modu bulunuyor. Kullanıcılar bu modlar arasında geçiş yaparak scooter’ı daha yavaş veya daha hızlı sürebiliyor. Scooter’ın ön tarafında herhangi bir LED aydınlatma yer almıyor. Scooter’ı gece sürüşlerinde de kullanmayı planlıyorsanız ekstradan bir LED aydınlatma almanızı öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite modelinin A101’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Katlanabilir bir tasarıma da sahip olan araçta LED gösterge yer alıyor.  Kullanıcılar hız ve pil bilgilerini bu ekran üzerinden görebiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan scooter’ın A101’deki fiyatı ise 11.899 TL. Kullanıcılar scooter’ı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Scooter 4 taksitle satın alındığında fiyatı 12.493 TL‘ye çıkıyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın